Rodinný penzion s tradicí

Penzion U Růže
v Hradci Králové

Vítejte v rodinném penzionu U Růže, který se nachází v prostorách nově zrekonstruovaného domu v Hradci Králové, jehož historie sahá až do roku 1875. Ubytovat se zde můžete v pěti prostorných a útulně zařízených pokojích s vlastní koupelnou, toaletou, televizí s pestrým výběrem kanálů, minibarem a bezdrátovým připojením k internetu.

Pro naše nejmenší nocležníky nabízíme možnost přistýlky a pro vozíčkáře i bezbariérový pokoj. Rodinný penzion se nachází v klidném prostředí na západním okraji Hradce Králové v místní části Kukleny.

Penzion U Růže
v Hradci Králové

1 lůžkový pokoj
bez snídaně

900 Kč

1 lůžkový pokoj
se snídaní

1 000 Kč

poplatek městu
za osobu / noc

15 Kč

2 lůžkový pokoj
bez snídaně

1 700 Kč

2 lůžkový pokoj
se snídaní

1 900 Kč

U Růže Hradec Králové

Storno poplatky

Zrušení pobytu je nutné oznámit písemně e-mailem nebo poštou (o výši storno poplatku rozhoduje podací razítko pošty). Zruší-li klient pobyt nebo část pobytu po příjezdu nebo během pobytu, účtují se mu storno poplatky ve výši 100% z hodnoty objednaných služeb, nepodaří-li se ubytovateli obsadit uvolněný pokoj. Od 7 dnů před nástupem na pobyt 20% z celkové ceny. 7-0 dnů před nástupem na pobyt 50% z celkové ceny.

Dle Občanského zákoníku, §759 – újmu vzniklou ubytovateli předčasným zrušením ubytování je ubytovaný povinen nahradit, nemohl-li ubytovatel újmě zabránit. Ubytovatel tedy má nárok na náhradu ušlého zisku za dny, ve které v důsledku Vašeho zrušení rezervace daný pokoj neobsadil. Dny, kdy pokoj byl již obsazen někým jiným, náhradě nepodléhají. Písemným potvrzením rezervace a případnou úhradou ceny pobytu klient stvrzuje, že byl s těmito storno podmínkami obeznámen a respektuje je.